Nabór e-Pionier II

Wróć do e-Pionier II

Zespoły interdyscyplinarne

2. nabór zespołów interdyscyplinarnych w projekcie e-Pionier 06.05.2019 (aktualny)

Trwa drugi nabór Zespołów Interdyscyplinarnych w projekcie e-Pionier. Na zgłoszenia zespołów gotowych do rozwiązania aktywnych wyzwań społeczno-gospodarczych zgłoszonych przez Podmioty Publiczne czekamy do dnia 17.05.2019r.

Lista aktywnych problemów znajduje się w zakładce: "Wyzwania e-Pionier II”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!


1. nabór zespołów interdyscyplinarnych w projekcie e-Pionier 07-03-2019 (zakończony)

Trwa pierwszy nabór Zespołów Interdyscyplinarnych w projekcie e-Pionier. Na zgłoszenia zespołów gotowych do rozwiązania aktywnych wyzwań społeczno-gospodarczych zgłoszonych przez Podmioty Publiczne czekamy do dnia 28 marca 2019r.

Lista aktywnych problemów znajduje się w zakładce: "Wyzwania e-Pionier II”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!


Etap I naboru: Zgłoszenie Zespołu jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez wypełnienie i przesłanie do nas wypełnionych dokumentów aplikacyjnych. Wszystkie aktualne dokumenty regulujące udział w Projekcie e-Pionier w tym "Regulamin uczestnictwa w Projekcie e-Pionier" znajdują się w zakładce "Informacje i Dokumenty”

Protokół wyboru Zespołów, które przeszły pozytywną weryfikację w ramach etapu I i zostały zakwalifikowane do etapu II:

Protokół wyboru_zespół I (plik do pobrania)


Etap II naboru: Cykl Konferencji dla Zespołów, które zakwalifikowały się do II etapu naboru, zaplanowany jest na ok. 1,5 miesiąca od dnia zamknięcia naboru (szczegółowy harmonogram spotkań zostanie opublikowany w późniejszym terminie). Konferencje odbywać się będą w budynkach Wydziału Elektroniki, Telekomunikacja i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Aktualny harmonogram konferencji (plik do pobrania)

Szczegółowy opis konferencji (plik do pobrania)

Protokół wyboru Zespołów, które przeszły pozytywną weryfikację w ramach etapu II i zostały zakwalifikowane do etapu III:

Protokół wyboru_zespół I (plik do pobrania)


Etap III naboru: Komitet Inwestycyjny dla Zespołów, które zakwalifikowały się do III etapu naboru zaplanowany jest na pierwszą połowę maja 2019r. (Termin Komitetu zostanie podany w późniejszym terminie). Komitet odbędzie się w budynku ProtoLab Politechniki Gdańskiej ul. Traugutta 99.

Protokół wyboru Zespołów, które przeszły pozytywną weryfikację w ramach etapu III i zostały rekomendowane do dofinansowania:

Protokół wyboru_zespół I (plik do pobrania)

Aktualne rekrutacje

Wyzwania e-Pionier II

Informacje i dokumenty