Inwestorzy

Logo Speednet, kwadrat, białe tło

SPEEDNET Sp. z o.o.

Software House, Gdynia
SPEEDNET to polski software house, który od ponad 17 lat z powodzeniem realizuje zarówno polskie, jak i zagraniczne projekty. Firma zatrudnia około 130 programistów specjalizujących się w rozwiązaniach webowych i aplikacjach mobilnych. Współpracuje z firmami z 14 różnych krajów, a tworzone przez nią oprogramowanie pracuje w wielu sektorach gospodarki.
 
Więcej o firmie: www.speednet.pl
MG_3941

Sławomir Halbryt

CEO, Założyciel Sescom S.A.

Biznesmen i charyzmatyczny wizjoner, odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju Sescom S.A., określanie zadań strategicznych oraz koordynację działalności poszczególnych spółek. Prezes Zarządu w takich podmiotach jak:

  • Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza,
  • Bałtyckie Centrum Transferu Technologii S.A.,
  • Project Evolution sp. z o.o.

Przedsiębiorca, od początku związany z budownictwem oraz inwestycjami na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest trenerem z zakresu zarządzania projektami, do niedawna był również wykładowcą na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Łukasz Osowski

Łukasz Osowski

CEO, Założyciel IVONA Software Sp. z o.o.

Łukasz Osowski jest współzałożycielem IVONA Software, oraz współtwórcą technologii głosu Amazon Alexa używanego przez ponad 100 milionów osób. W 2013 roku firma ta została kupiona przez globalnego giganta – Amazon. Centrum rozwoju tej i innych technologii zatrudniające kilkaset osób nadal zlokalizowane jest na Pomorzu (Gdańsk).

pobrane (1)

Sebastian Pawłowski

Viceprezes Komputronik Biznes sp. z o.o.

Sebastian Pawłowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej na kierunku Elektrotechniki i Automatyki. Pracował m.in. w EMAX SA i Sygnity SA. Od ponad 10 lat związany jest z Grupą Kapitałową Komputronik. W ramach Komputronik SA zajmował się rozwojem rozwiązań aplikacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem systemów wspierających i optymalizujących procesy w organizacjach. Następnie rozpoczął pracę w nowopowstałej spółce Movity należącej do Grupy Komputronik – najpierw jako Wiceprezes, potem jako Prezes Zarządu. Z początkiem czerwca 2016r. Sebastian Pawłowski dołączył do Zarządu Komputronik Biznes, otrzymując funkcję Wiceprezesa Spółki.

Dołącz do grona naszych inwestorów, zapraszamy!

Przewiń do góry